Domů Recepty Vyzkoušejte tyto fantastické tvarohové věnečky: Snadná a rychlá příprava!

Vyzkoušejte tyto fantastické tvarohové věnečky: Snadná a rychlá příprava!

Pokud hledáte inspiraci na chuťovku k nedělní kávě či už jen chcete vyzkoušet něco nového, pak je tento recept přesně pro vás! Dnes si konkrétně přichystáme fantastické tvarohové věnečky. Příprava tohoto dezertu je velice snadná a časově nenáročná. Zvládne jej připravit téměř každý kuchařský začátečník.

Do přípravy tohoto dezertu můžete zapojit celou vaší rodinu včetně těch nejmenších, pro které je to skvělá příležitost na zdokonalení se v kuchyni. Díky již zmíněné rychle přípravě jsou tyto věnečky skvělým tipem na víkendovou snídani až do postele, kterými jistě potěšíte každého člena rodiny.

Sbíhají se vám už sliny? Pojďme si tedy společně přichystat tyto fantastické tvarohové tvarohové věnečky!

Pokud i vy máte svůj oblíbený recept a chcete se s námi o něj podělit, pak rozhodně navštivte naši facebookovou skupinu Prima kuchařka.

Recept na tvarohové věnečky
Zdroj: Ukrcwm.com

Co budeme potřebovat:

  • 200 g tvarohu
  • vanilkový cukr
  • 3 lžíce oleje
  • 5 lžic hladké mouky
  • 2 ks vajec
  • 2 lžíce másla
  • 3 lžíce cukru
  • lžička prášku do pečiva

Jak postupovat:

1) Začneme tím, že si smícháme cukr s tvarohem, vanilkovým cukrem a také vejci. Promícháme a dále přidáváme máslo, prášek do pečiva a mouku.

2) Opět vše důkladně promícháme až do hladké podoby. Připravíme si formu na muffiny či nějakou podobnou a tu si vymažeme. Postupně začneme tyto formy plnit směsí, kterou jsme vytvořili.

3) Pečeme při 180-200 stupních zhruba 25 minut. Po vychladnutí můžeme tvarohové věnečky posypat moučkovým cukrem. Máme hotovo!

Přejeme dobrou chuť!

Sdílejte tento recept na fantastické tvarohové věnečky s Vašimi přáteli! Určitě si také pochutnají. Můžete také navštívit náš další článek, kde naleznete sýrové slané palačinky.

Zdroj receptu: Ukrcwm.com

Předchozí článekVyzkoušejte tento ovocný skvost – úžasný dezert pro děti i dospělé
Další článekPochutná si celá rodina! Recept na jednoduché domácí lívance