Redakce

Toto je naše sestava redaktorů magazínu Primainspirace, která pro Vás připravuje každodenní dávku inspirací.


Redakce

Šéfredaktor Lukáš: Lukáš je náš alfa, jehož hlavním koníčkem je zahradničení. Právě proto mezi jeho nejpsanější články patří hromady  nápadů na zahradní design. Dále se v našem internetovém magazínu zaměřuje na tvorbu dekorací, které povznesou vzhled Vašeho interiéru či exteriéru na vyšší úroveň!

 


Redakce

Redaktor Hynek: Hynek je vášnivý gurmán, který rád zkouší nové chutě. V našem internetovém magazínu si proto od něho můžete přečíst spoustu receptů, které zahrnují lahodné pokrmy od slaných až po ty nejsladší. Je-li přesycen všema dobrotama, ukáže nám i svoji tvořivou stránku osobnosti a z toho důvodu mezi jeho články zahlédneme i inspirace na kreativní činnosti!

 


Redakce

Redaktorka Adéla: Adéla má velké zalíbení v interiérovém designu a jako milovnice přírody často píše o nápadech, jak si její nefalšovaný kus přinést do své domácnosti. V jejích článcích můžete prozkoumat inspirace na to pravé teplo domova. Krom toho je Adél kreativní duše, a proto její seznam článků také zahrnuje spoustu kouzelných nápadů na tvoření!