Domů Recepty Vyzkoušejte tuto chutnou dvoubarevnou bábovku s tvarohem: Recept zde

Vyzkoušejte tuto chutnou dvoubarevnou bábovku s tvarohem: Recept zde

ZDROJPrimainspirace.cz

Dnešní recept na chutnou dvoubarevnou bábovku s tvarohem, jsme si vypůjčili v naší facebookové skupině Prima kuchařka od naší čtenářky Pavly Mrázové, tímto jí děkujeme. V této skupině se s námi můžete také podělit o váš oblíbený recept. Stačí přidat hezkou fotku i s ingrediencemi a postupem. My tento recept zařadíme do našeho receptového magazínu. Také se můžete s námi a dalšími čtenáři této skupiny podělit o to, co máte dnes k obědu nebo jaké pohoštění chystáte na narozeninovou oslavu.

Nyní ale už zpět k dnešnímu receptu. Příprava této bábovky je velice snadná a časově nenáročná. Zvládne ji připravit tedy téměř každý kuchařský začátečník. Oslovil vás tento recept? Pojďme si tedy společně přichystat tuto chutnou dvoubarevnou bábovku s tvarohem.

Pokud i vy máte svůj oblíbený recept a chcete se s námi o něj podělit, pak rozhodně navštivte naši facebookovou skupinu Prima kuchařka.

Recept na dvoubarevnou bábovku s tvarohem
Zdroj: Primainspirace.cz

Co budeme potřebovat:

  • 250 g hery
  • 200 g moučkového cukru
  • 3 ks vajec
  • 250 g tvarohu
  • 250 g polohrubé mouky
  • 1 sáček prášku do pečiva
  • 1 sáček vanilkového cukru
  • 2 PL kakaa

Jak postupovat:

1) Začneme tím, že si smícháme všechny sypké suroviny. Postupně přidáme 3 žloutky, tvaroh a rozpuštěnou heru. Důkladně vyšleháme.

Nepřehlédněte:
Nejlepší nenáročný babiččin malinový koláč hotový za 30 minut!

2) Nyní do směsi přidáme vyšlehaný bílkový sníh. Těsto rozdělíme na dvě poloviny a do jedné přidáme kakao. Opět důkladně promícháme.

3) Nakonec stačí už jen umístit do bábovkové formy. Pečeme zvolna zhruba 45 minut. Máme hotovo!

Recept na dvoubarevnou bábovku s tvarohem
Zdroj: Primainspirace.cz

Sdílejte tento recept na dvoubarevnou bábovku s tvarohem také s vašimi přáteli! Určitě si také pochutnají. Můžete také navštívit náš další článek, kde naleznete recept na kokosové řezy s marmeládou.