Domů DEKORACE Přeměňte obyčejnou skleněnou vázu v překrásnou dekoraci!

Přeměňte obyčejnou skleněnou vázu v překrásnou dekoraci!

Pokud patříte mezi vášnivé kutily a také milovníky podzimní dekorace, pak jste tu na správném místě! V dnešním článku jsme si pro vás totiž připravili pár nápadů a inspirací, jak proměnit obyčejnou skleněnou vázu v překrásnou dekoraci. Kdo by si pomyslel, že spojením obyčejných šišek, ořechů a žaludů s klasickou skleněnou vázou se dá vytvořit něco tak krásného! Nicméně, naše fotogalerie dokazuje, že to je opravdu možné. Jedná se o tvorbu, na které se může podílet celá rodina, nebojte se tedy zapojit i ty nejmenší a probuďte v nich trochu té kreativity.

Pokud byste si takovou podzimní dekoraci rádi pořídili, můžete se inspirovat fotografiemi v naší galerii a pustit se do tvoření! Nebojte se těžkých postupů a užijte si samotný kreativní proces. Do komentářů nám poté sdělte, která proměna se vám líbila nejvíce!

Pokud už podobné dekorace doma máte a chcete se s námi o ně podělit či načerpat spoustu dalších, skvělých inspirací a nápadů, navštivte naši skupinu na facebooku Inspiruj se.

1) Zdroj: pinterest.com
2) Zdroj: pinterest.com
3) Zdroj: pinterest.com
4) Zdroj: pinterest.com
5) Zdroj: pinterest.com
6) Zdroj: pinterest.com
7) Zdroj: pinterest.com
8) Zdroj: pinterest.com
9) Zdroj: pinterest.com
10) Zdroj: pinterest.com
11) Zdroj: pinterest.com
12) Zdroj: pinterest.com
13) Zdroj: pinterest.com
14) Zdroj: pinterest.com
15) Zdroj: pinterest.com
16) Zdroj: pinterest.com
17) Zdroj: pinterest.com
18) Zdroj: pinterest.com
19) Zdroj: pinterest.com
20) Zdroj: pinterest.com
21) Zdroj: pinterest.com
22) Zdroj: pinterest.com
23) Zdroj: pinterest.com
24) Zdroj: pinterest.com

Pokud se Vám článek, jak proměnit obyčejnou skleněnou vázu v překrásnou dekoraci líbí, nezapomeňte ho sdílet i svým přátelům, kteří si ho určitě také zamilují. Můžete také navštívit článek, kde naleznete plno nápadů na podzimní dekorace z větviček.