Domů DEKORACE Využijte popadané a usušené listí tímto skvělým způsobem! Prima inspirace

Využijte popadané a usušené listí tímto skvělým způsobem! Prima inspirace

V dnešním článku jsme si pro Vás připravili několik nápadů na to, jak přenést kouzlo podzimu přímo až k vám domů. Konkrétně to bude 20+ prima inspirací na vytvoření originální dekorace, na kterou vám postačí obyčejné popadané a usušené listí. Toto listí jednoduše nalepíme na zavařovací sklenice, na dno umístíme čajovou svíčku a prosím krásnou dekoraci máme na světě.
Kdo by si pomyslel, že z obyčejného popadaného listí se dá vytvořit něco tak krásného! Nicméně, naše fotogalerie dokazuje, že to je opravdu možné. Jedná se o tvorbu, na které se může podílet celá rodina, nebojte se tedy zapojit i ty nejmenší! Samozřejmě musím upozornit na riziko možnosti požáru. Pamatujte tedy především na bezpečnost!

Pokud byste si takovou podzimní dekoraci rádi pořídili, můžete se inspirovat fotografiemi v naší galerii a pustit se do tvoření! Nebojte se těžkých postupů a užijte si samotný kreativní proces.

Pokud už podobné dekorace doma máte a chcete se s námi o ně podělit či načerpat spoustu dalších, skvělých inspirací a nápadů, navštivte naši skupinu na facebooku Inspiruj se.

1) Zdroj: pinterest.com
2) Zdroj: pinterest.com
3) Zdroj: pinterest.com
4) Zdroj: pinterest.com
5) Zdroj: pinterest.com
6) Zdroj: pinterest.com
7) Zdroj: pinterest.com
8) Zdroj: pinterest.com
9) Zdroj: pinterest.com
10) Zdroj: pinterest.com
11) Zdroj: pinterest.com
12) Zdroj: pinterest.com
13) Zdroj: pinterest.com
14) Zdroj: pinterest.com
15) Zdroj: pinterest.com
16) Zdroj: pinterest.com
17) Zdroj: pinterest.com
18) Zdroj: pinterest.com
19) Zdroj: pinterest.com
20) Zdroj: pinterest.com
21) Zdroj: pinterest.com
22) Zdroj: pinterest.com

Pokud se Vám článek, jak originálně využít obyčejné popadané a usušené listí líbí, nezapomeňte ho sdílet i svým přátelům, kteří si ho určitě také zamilují. Můžete také navštívit článek, kde naleznete jednoduché podzimní dekorace, jejichž základem je dřevěná přepravka.