Domů Dům 50 praktických tipů, jak účelně, stylově a krásně zařídit každý malý byt...

50 praktických tipů, jak účelně, stylově a krásně zařídit každý malý byt – galerie plná inspirací

ZDROJPinterest

Bydlíte v garsonce nebo jiném malém bytě a máte pocit, že žijete doslova v králíkárně? Pak je čas na změnu. Nemusíte si hned kupovat další bydlení, stačí, když si svůj malý byt zařídíte tak, aby byl účelně, stylově a krásně zařízený. Našli jsme pro vás fotografie téměř šedesáti takových apartmánů. Ve kterém z nich byste chtěli žít?

Zdědili jste garsonku po babičce, nebo jste si pořídili byt 1+kk, protože na jiný prostě zatím nemáte? Nevěšte hlavu. I na třiceti metrech čtverečních můžete vytvořit funkční bydlení se vším, co k němu patří. Chytře zařízený byt pak vypadá větší, než ve skutečnosti je. Pokud tedy plánujete přestavbu takového prostoru, nezapomeňte, že je dvojnásobně důležité, jak je uspořádán. A také jaký nábytek si vyberete. Pokud dobře promyslíte jeho rozvržení, můžete ho také použít k optickému oddělení různých částí bytu.

Podívejte se na fotografie prakticky řešených malých bytů v naší galerii a přesvědčte se, že i taková garsonka může poskytnout veškerý komfort a zároveň být opravdu útulná.

Další skvělé inspirace pro tvoření do Vaší domácnosti naleznete na naší facebookové stránce Prima Inspirace.

Zvažte také, zda se vyplatí mít vestavěné skříně na míru, které sahají až ke stropu. Vyberte si skládací a stohovatelné stoly a židle. Pokud budete v bytě bydlet trvale, zapomeňte na spaní na nepohodlné rozkládací pohovce. Kvalitní odpočinek je důležitý. I v garsonce můžete mít ložnici. Ve staré zástavbě s vysokými stropy si pořiďte palandu na spaní, tam, kde to výška místnosti neumožňuje, vytvořte spací kout s klasickou postelí. Oddělte ji od zbytku prostoru například vysokou policí, přepážkou, závěsem nebo zástěnou.

Pokud se Vám tyto inspirace jak účelně, stylově a krásně zařídit každý malý byt, sdílejte článek i Vašim přátelům! Jsme si jisti, že Vás zaujme i tento článek: V ložnici se především spí. Jak ji zařídit, aby byl spánek kvalitní?