Domů Dekorace Hledáte originální podzimní květináč? Využijte klasickou dýní!

Hledáte originální podzimní květináč? Využijte klasickou dýní!

ZDROJPinterest

Pokud patříte mezi vášnivé zahrádkáře, kutily a milovníky podzimního tvoření, pak jste tu na správném místě! V dnešním článku jsme si pro Vás připravili několik nápadů na to, jak z obyčejné dýně udělat skvost vaší zahrádky či domácnosti. Konkrétně to bude 20+ prima nápadů, jak využít klasickou dýni, jako originální podzimní květináč.

K přípravě nepotřebujete nijak speciální náčiní, neboť vám postačí doma běžně používané pomůcky, které každý správný kutil má doma. Jedná se o tvorbu, na které se může podílet celá rodina, nebojte se tedy zapojit i ty nejmenší do proměny obyčejné dýně!

Pokud byste si takovou dekoraci rádi pořídili, můžete se inspirovat fotografiemi v naší galerii, kde naleznete i jednoduchý foto návod a pustit se do tvoření! Nebojte se těžkých postupů a užijte si samotný kreativní proces.

Pokud už podobné dekorace doma máte a chcete se s námi o ně podělit či načerpat spoustu dalších, skvělých inspirací a nápadů, navštivte naši skupinu na facebooku Inspiruj se.

1) Zdroj: pinterest.com
2) Zdroj: pinterest.com
3) Zdroj: pinterest.com
4) Zdroj: pinterest.com
5) Zdroj: pinterest.com
6) Zdroj: pinterest.com
7) Zdroj: pinterest.com
8) Zdroj: pinterest.com
9) Zdroj: pinterest.com
10) Zdroj: pinterest.com
11) Zdroj: pinterest.com
12) Zdroj: pinterest.com
13) Zdroj: pinterest.com
14) Zdroj: pinterest.com
15) Zdroj: pinterest.com
16) Zdroj: pinterest.com
17) Zdroj: pinterest.com
18) Zdroj: pinterest.com
19) Zdroj: pinterest.com
20) Zdroj: pinterest.com
21) Zdroj: pinterest.com
22) Zdroj: pinterest.com

Pokud se Vám článek na plno nápadů, jak využít klasickou dýni, jako originální podzimní květináč. líbí, nezapomeňte ho sdílet i svým přátelům, kteří si ho určitě také zamilují. Můžete také navštívit článek, kde naleznete 20+ inspirací, jak využít klasickou dýni netradičním způsobem.

Nepřehlédněte:
Dekorace, které Vám nezaberou žádné místo: 30+ kouzelných zimních nápadů