Domů DEKORACE Vyčarujte si jednu z těchto dekorací pomocí kaštanů a žaludů – Prima...

Vyčarujte si jednu z těchto dekorací pomocí kaštanů a žaludů – Prima inspirace

Hola hola podzim volá! Také zbožňujete toto kouzelné barevné roční období, ke kterému neodmyslitelně patří sbírání kaštanů a žaludů? V tom případě tu jste na správném místě! V dnešním článku jsme si pro vás připravili 20 skvělých nápadů na všemožné dekorativní kousky, na které využijete právě několik kaštanů a žaludů.

Možností, jak tyto plody využít existuje celá řada a je jen na vás, kterou dekoraci si zvolíte. Například nám kaštany mohou posloužit, jako skvělý doplněk okrasného věnce na našich vchodových dveří. Dále nezapomínejme na kaštanová zvířátka, která zbožňuji naše děti. Využití pro žaludové plody existuje také celá řádka. Od věnců až po doplňky svíčkových dekorací. Nebojte se tedy experimentovat s těmito typicky podzimními plody.

Pokud byste jej tedy rádi využili, můžete se podívat o pár řádků níže, kde naleznete 20 skvělých inspirací. Nebojte se těžkých postupů a užijte si samotný kreativní proces!

Pokud už podobné dekorace doma máte a chcete se s námi o ně podělit či načerpat spoustu dalších, skvělých inspirací a nápadů, navštivte naši skupinu na facebooku Inspiruj se.

1) Zdroj: pinterest.com
2) Zdroj: pinterest.com
3) Zdroj: pinterest.com
4) Zdroj: pinterest.com
5) Zdroj: pinterest.com
6) Zdroj: pinterest.com
7) Zdroj: pinterest.com
8) Zdroj: pinterest.com
9) Zdroj: pinterest.com
10) Zdroj: pinterest.com
11) Zdroj: pinterest.com
12) Zdroj: pinterest.com
13) Zdroj: pinterest.com
14) Zdroj: pinterest.com
15) Zdroj: pinterest.com
16) Zdroj: pinterest.com
17) Zdroj: pinterest.com
18) Zdroj: pinterest.com
19) Zdroj: pinterest.com
20) Zdroj: pinterest.com

Pokud se Vám článek na dekorativní využití kaštanů a žaludů líbí, nezapomeňte ho sdílet i svým přátelům, kteří si ho určitě také zamilují. Můžete také navštívit článek, kde naleznete plno inspirací na originální držák pro vaše nářadí.