Domů Recepty Sušenkový základ a na vrch lahodný a nadýchaný krém: Vyzkoušejte tento jedinečný...

Sušenkový základ a na vrch lahodný a nadýchaný krém: Vyzkoušejte tento jedinečný dort!

ZDROJhumormagazin.com

Pokud patříte mezi milovníky jednoduchých dezertů se skořicovou chutí, pak je tento recept právě pro vás. Dnes si totiž společně přichystáme skořicový dort s jemnou chutí a bez jediného zrnka cukru!

Příprava tohoto dezertu vám nezabere víc, jak pár desítek minut a zvládne jej připravit téměř každý kuchařský začátečník. Velkou výhodou tohoto dezertu je, že vám na jeho zhotovení postačí pouze těchto pár ingrediencí, které skoro vždy máte doma. Tento chutný dort je také skvělým tipem na víkendovou snídani až do postele, kterou jistě potěšíte celou vaši rodinu.

Už se vám sbíhají sliny? Pojďme si tedy společně přichystat tento skořicový dort s jemnou chutí a bez jediného zrnka cukru!

Recept na skořicový dort bez cukru
Zdroj: humormagazine.com

Pokud hledáte nějakou sladkou dobrotu, pak rozhodně vyzkoušejte tuto vynikající jablečnou buchtu, jako od babičky!


Výborný recept na skořicový dort:

Co budeme potřebovat:

  • skořicové sušenky
  • půl šálku rozpuštěného másla
  • 500 g sladkého smetanového sýra
  • 400 ml kondenzovaného mléka
  • půl lžičky vanilky
  • 2 lžíce citronové šťávy

Jak postupovat:

1) Začneme tím, že si sušenky nadrtím pomocí mixéru. Poté přidáme máslo a vše důkladně promícháme. Připravíme si dortovou formu, do které umístíme sušenkovou směs.

Nepřehlédněte:
Jednoduchý nepečený dezert se sušenkami a pudinkovým krémem

2) Pokračujeme krémem. V míse si smícháme sýr, kondenzované mléko, vanilku, a také citronovou šťávu. Můžeme také podle chuti přidat skořici.

3) Poté stačí už jen krém rovnoměrně nanést na sušenkovou směs. Nakonec umístíme na pár hodiny do lednice, aby nám krém krásně zatuhnul.