Domů Recepty Snadná a rychlá chuťovka – Banánové mini-rolky obalené čokoládou

Snadná a rychlá chuťovka – Banánové mini-rolky obalené čokoládou

ZDROJiladies.ro

Dnešní rychlo recept na tyto banánové mini-rolky obalené čokoládou si okamžitě zamilujete a to především díky jednoduché a velice rychlé přípravě. Navíc vám na přípravu bude stačit pouze těchto pár ingrediencí. U nás doma je tento dezert velíce populární a to především díky spojení banánů, čokolády a tvarohu, které je prostě božské. Jsem tedy přesvědčen, že tomu tak bude i u vás doma. Tato chuťovka je také skvělým tipem na víkendovou snídani až do postele, kterou jistě potěšíte každého člena vaší rodiny včetně těch nejmenších.

Už se vám začínají sbíhat sliny? Pojďme si tedy společně přichystat tyto snadné a rychlé banánové mini-rolky obalené čokoládou!

Pokud i vy máte svůj oblíbený recept a chcete se s námi o něj podělit, pak rozhodně navštivte naši facebookovou skupinu Prima kuchařka.

Banánové mini-rolky obalené čokoládou
Zdroj: iladies.ro

Co budeme potřebovat:

  • 110 g čokolády
  • 200 g tvarohu
  • oplatky
  • 60 g másla
  • 2 ks banánů

Jak postupovat:

1) začneme tím, že si oplatky či sušenky rozdrtíme. Dále si rozmícháme tvaroh a smícháme ho se sušenkami.

2) V dalším kroku si nalámeme čokoládu na kousky a společně s máslem rozpustíme v lázni.

Nepřehlédněte:
Nahraďte kupované housky těmito křupavými domácími!

3) Jakmile máme rozpuštěno tak obě směsi smícháme dohromady. Můžeme také přidat cukr. Poté si banány položíme na potravinářskou folii a hezky je obalíme. Nakonec si  vytvarovanou rolku uložíme do lednice alespoň na hodinu. Máme hotovo!

Přejeme dobrou chuť!

Sdílejte tento recept na snadné a rychlé banánové mini-rolky obalené čokoládou také s vašimi přáteli! Určitě si také pochutnají. Můžete také navštívit náš další článek, kde naleznete recept na čokoládovou buchtu.