Domů Dekorace Absolventská trička frčí. Jak je vybírat?

Absolventská trička frčí. Jak je vybírat?

Poslední ročník školy je v plném proudu a vy už pomalu začínáte přemýšlet nad tím, jaký upomínkový předmět si se svými spolužáky pořídíte? Chtělo by to něco originálního a přitom i praktického, že? V tom případě se poohlédněte po absolventských tričkách. Kromě příjemné vzpomínky na školní léta totiž získáte i nápaditý kus oblečení.

10 skolni tricka 700x377 1

Jak si vybrat ten správný obchod?

Všichni v kolektivu už se nejspíš těší, jak budete společně vybírat ten nejvtipnější potisk na tričko. V první řadě je ale nutné najít správný obchod, který bude nabízet přesně to, po čem toužíte. Není tak od věci sepsat si spolu s ostatními, jaké jsou vaše hlavní požadavky, případně se domluvit i na tom, ze kterých jste ochotni ustoupit a ze kterých nikoli.

Na co si dát při hledání toho ideálního trička pozor?

  • z jakého materiálu bude vyrobené
  • jak kvalitní je potisk (aby se po prvním vyprání celý nesloupal)
  • jestli je k dostání v pánském i dámském střihu
  • jaké velikosti prodejce nabízí
  • z jakých barevných odstínů si můžete vybírat
  • jak dlouho bude trvat výroba
Nepřehlédněte:
Čalounění je skvělý způsob, jak jednodušše a efektivně zkrášlit starý nábytek: Inspirujte se i Vy!

Obchod, který si vyberete, by měl mít tyto informace transparentně uvedené na svých webových stránkách, případně by vám je měl dokázat obratem poskytnout. Před závaznou objednávkou si také projděte recenze a ujistěte se, že ostatní zákazníci neměli s obchodem v minulosti nějaký vážnější problém.

Nebojte se být originální

Potisk se na absolventské tričko umisťuje zepředu i zezadu. Zatímco přední části většinou vévodí nějaký vtipný obrázek, na záda se zpravidla dávají základní informace, jako jsou jména všech spolužáků a třídního učitele. Nikde se ale nepíše, že trička musí vypadat právě takhle – pokud se na tom dohodnete, můžete se vydat naprosto jinou cestou. Shodnout se s ostatními však často bývá ten největší kámen úrazu.

Téměř všechny obchody nabízí galerii předem připravených grafických návrhů, které jsou vtipné, trefné a zajímavé. Na druhou stranu nejsou vždy zcela originální a často se opakují, což může někomu vadit. V takovém případě není nic snazšího, než si vybrat tričko s vlastním potiskem, který bude na míru vytvořený přímo pro váš kolektiv. Originální potisk na tričko vám může podle zadaných požadavků vytvořit přímo daný obchod, s naprostým klidem se do toho ale můžete pustit i vy sami. Tričko vám pak může zdobit např. karikatura učitele, třídní heslo, různé hlášky nebo vaše vlastní podpisy. Zkrátka to, co vás opravdu vystihuje.

Nepřehlédněte:
Využijte obyčejný kus dřeva jako krásnou nástěnnou dekoraci: Výsledek stojí za to!

Zapomeňte na závratné částky

Cena vlastních triček není nijak vysoká, takže si ho může dovolit téměř každý. Většinou se pohybuje mezi 150 – 500 Kč/1ks, v závislosti na zvoleném obchodu, míře potištění trička a na tom, jaké barvy je během tisku nutné využít.

Dávejte si pozor na to, že vliv na cenu má i počtu kusů, které si plánujete koupit! Některé obchody nabízí při větším odběru i zajímavé bonusy, např. poštovné zdarma a tričko pro třídního učitele zdarma. Pokud si ale naopak chcete koupit méně než 15 triček, účtují si bohužel některé obchody ještě další poplatky.