Domů Dekorace Jednoduché nápady, jak přírodně zkrášlit vaše venkovní světlo!

Jednoduché nápady, jak přírodně zkrášlit vaše venkovní světlo!

ZDROJPinterest.com

V dnešním článku jsme si pro Vás připravili několik nápadů na to, jak dát vašemu venkovnímu světlu nový nádech. Konkrétně to budou jednoduché nápady, jak přírodně zkrášlit vaše venkovní světlo. Stačit vám k tomu budou obyčejné šišky, jehličí a listí. Pokud tedy patříte mezi vášnivé kutily, pak jste tu na správném místě. Kdo by si pomyslel, že právě z obyčejných šišek a jehličí se dá vytvořit něco tak krásného! Nicméně, naše fotogalerie dokazuje, že to je opravdu možné. Jedná se o tvorbu, na které se může podílet celá rodina, nebojte se tedy zapojit i ty nejmenší.

Rádi byste si takovou dekoraci vašeho světla pořídili? Můžete se inspirovat fotografiemi v naší galerii a pustit se do tvoření! Nebojte se těžkých postupů a užijte si samotný kreativní proces! Do komentářů nám poté zašlete vaše vlastní výtvory.

Pokud už podobnou dekoraci doma máte a chcete se s námi o ní podělit či načerpat spoustu dalších, skvělých inspirací a nápadů, navštivte naši skupinu na facebooku Inspiruj se.

1) Zdroj: pinterest.com
2) Zdroj: pinterest.com
3) Zdroj: pinterest.com
4) Zdroj: pinterest.com
5) Zdroj: pinterest.com
6) Zdroj: pinterest.com
7) Zdroj: pinterest.com
8) Zdroj: pinterest.com
9) Zdroj: pinterest.com
10) Zdroj: pinterest.com
11) Zdroj: pinterest.com
12) Zdroj: pinterest.com
13) Zdroj: pinterest.com
14) Zdroj: pinterest.com
15) Zdroj: pinterest.com
16) Zdroj: pinterest.com
17) Zdroj: pinterest.com
18) Zdroj: pinterest.com
19) Zdroj: pinterest.com
20) Zdroj: pinterest.com
21) Zdroj: pinterest.com
22) Zdroj: pinterest.com
23) Zdroj: pinterest.com

Pokud se Vám článek na jednoduché nápady, jak přírodně zkrášlit vaše venkovní světlo líbí, nezapomeňte ho sdílet i svým přátelům, kteří si ho určitě také zamilují. Můžete také navštívit článek, kde naleznete inspirace, jak, ochránit své květiny před zimou a mrazem pomocí obyčejné pytloviny.

Nepřehlédněte:
Odreagujte se přípravou a výrobou těchto kouzelných Velikonočních zajíčků: Inspirace pro všechny!