Domů Zahrada Ochraňte své květiny před zimou a mrazem pomocí obyčejné pytloviny!

Ochraňte své květiny před zimou a mrazem pomocí obyčejné pytloviny!

Pokud patříte do skupiny milovníků květin a také mezi vášnivé zahrádkáře, pak jste tu na správném místě! Dnes jsme si totiž pro vás připravili pár skvělých tipů, jak ochránit květiny před zimou a mrazem pomocí obyčejné pytloviny neboli juty. Výhodou této textilie je, že je dostupná v řadě barev. S trochou šikovnosti je pěkně ovážete a ani zabalené květináče nebudou nevzhledné. Zahrajte si na aranžéry a převažte obalový materiál třeba kokosovým provazem nebo barevnými lýky. Ozdobit se dá i samotný uzel.

Využijte tak svou volnou chvilku k ochraně vašich květin pomocí pytloviny. Sami budete překvapeni, jak takovýto jednoduchý nápad dodá vaší zahrádce a domácnosti to správné kouzlo, které upoutá pozornost každé vaší návštěvy. Nyní se už společně podívejme na námi vytvořenou sbírku nápadů a inspirací, jak ochránit květiny před mrazem a zimou. Možností je opravdu mnoho a je jen na vás, co si vyberete!

Pokud už podobnou dekoraci doma máte a chcete se s námi o ní podělit či načerpat spoustu dalších, skvělých inspirací a nápadů, navštivte naši skupinu na facebooku Inspiruj se.

Nepřehlédněte:
Nekupujte tapety a drahé obklady: Tohle dokáže obyčejná plovoucí podlaha - stačí dát na 1 stěnu a změní se celý pokoj!
1) Zdroj: Pinterest.com
2) Zdroj: Pinterest.com
3) Zdroj: Pinterest.com
4) Zdroj: Pinterest.com
5) Zdroj: Pinterest.com
6) Zdroj: pinterest.com
7) Zdroj: pinterest.com
8) Zdroj: pinterest.com
9)Zdroj: pinterest.com
10) Zdroj: pinterest.com
11) Zdroj: pinterest.com
12) Zdroj: pinterest.com
13) Zdroj: pinterest.com
14) Zdroj: pinterest.com

Výhodou je jednoduchá aplikace instalace. Výsledek pak stojí za to!

15) Zdroj: pinterest.com
16) Zdroj: pinterest.com
17) Zdroj: pinterest.com
18) Zdroj: pinterest.com
19) Zdroj: pinterest.com
20) Zdroj: pinterest.com

Pokud se Vám článek jak, ochránit své květiny před zimou a mrazem pomocí obyčejné pytloviny líbí, nezapomeňte ho sdílet i svým přátelům, kteří si ho určitě také zamilují. Můžete také navštívit článek, kde naleznete inspirace, na Halloweenský věnec.