Domů Domácnost Sukulent jako skvělé oživení vaší domácnosti: Využijte obyčejnou sklenici!

Sukulent jako skvělé oživení vaší domácnosti: Využijte obyčejnou sklenici!

Hledáte způsob, jak oživit vaši domácnost? Rádi byste přidali nějakou květinu? V tom případě je tento článek přesně pro vás! V dnešním článku jsme si pro vás totiž připravili několik nápadů a inspirací, jak využít skrytý potenciál nenáročné květiny, a to za pomoci obyčejné sklenice. Konkrétně se jedná o květinu zvanou sukulent, ten umí shromažďovat ve svém těle (stonku nebo listech) vodu, která mu umožňuje přežít i velmi dlouhá období sucha. Sukulenty jsou tak uzpůsobené k přežití v pouštních a polopouštních podmínkách.

Jednoduše stačí vzít zavařovací sklenici či sklenici od kávy, do ní nasypat zeminu a poté zasadit sukulent. Do této jednoduché tvorby můžete zapojit celou vaši rodinu včetně těch nejmenších, kteří se alespoň zdokonalí v pěstování květin. Rádi byste sukulent takovýmto způsobem využili a nevíte, jak na to? Můžete se tedy inspirovat fotografiemi v naší galerii a pustit se do tvoření! Nebojte se těžkých postupů a užijte si samotný kreativní proces!

Pokud už podobné využití sukulentu máte a chcete se s námi o ně podělit či načerpat spoustu dalších, skvělých inspirací a nápadů, navštivte naši skupinu na facebooku Inspiruj se.

Nepřehlédněte:
Úžasné nápady na organizaci svých šperků, které se díky těmto pomocníkům těžce ztratí!
1) Zdroj: pinterest.com
2) Zdroj: pinterest.com
3) Zdroj: pinterest.com
4) Zdroj: pinterest.com
5) Zdroj: pinterest.com
6) Zdroj: pinterest.com
7) Zdroj: pinterest.com
8) Zdroj: pinterest.com
9) Zdroj: pinterest.com
10) Zdroj: pinterest.com
11) Zdroj: pinterest.com
12) Zdroj: pinterest.com
13) Zdroj: pinterest.com
14) Zdroj: pinterest.com
15) Zdroj: pinterest.com
16) Zdroj: pinterest.com
17) Zdroj: pinterest.com
18) Zdroj: pinterest.com
19) Zdroj: pinterest.com
20) Zdroj: pinterest.com

Pokud se Vám článek, jak využít sukulent ve své domácnosti líbí, nezapomeňte ho sdílet i svým přátelům, kteří si ho určitě také zamilují. Můžete také navštívit článek, kde naleznete inspirace, jak využít obyčejné štafle či žebřík, jako základ vaší podzimní dekorace.