Domů Dekorace Využijte skleněnou flašku k vytvoření podzimní dekorace! Prima inspirace

Využijte skleněnou flašku k vytvoření podzimní dekorace! Prima inspirace

V dnešním článku jsme si pro Vás připravili několik nápadů na to, jak kreativně využít obyčejnou skleněnou flašku k vytvoření podzimní dekorace. Pokud tedy patříte mezi vášnivé kutily a milovníky této dekorace, jste tu na správném místě!

Kdo by si pomyslel, že z obyčejných flašek se dá vytvořit něco tak krásného! Nicméně, naše fotogalerie dokazuje, že to je opravdu možné. Na podzimu je nejkouzelnější barevné listí, kterým jsou obohacené stromy a cesty. Pokud byste si kousek tohoto kouzla chtěli přenést i domů, máte šanci, neboť si z popadaného listí můžete vyrobit nádherné dekorace.

Pokud byste si tedy takovou podzimní dekoraci rádi pořídili a využili obyčejnou skleněnou flašku, můžete se inspirovat fotografiemi v naší galerii a pustit se do tvoření! Nebojte se těžkých postupů a užijte si samotný kreativní proces!

Pokud už podobné dekorace doma máte a chcete se s námi o ně podělit či načerpat spoustu dalších, skvělých inspirací a nápadů, navštivte naši skupinu na facebooku Inspiruj se.

1) Zdroj: Pinterest.com
2) Zdroj: Pinterest.com
3) Zdroj: Pinterest.com
4) Zdroj: Pinterest.com
5) Zdroj: Pinterest.com
6) Zdroj: Pinterest.com
7) Zdroj: Pinterest.com
8) Zdroj: Pinterest.com
9) Zdroj: Pinterest.com
10) Zdroj: Pinterest.com
11) Zdroj: Pinterest.com
12) Zdroj: Pinterest.com
13) Zdroj: Pinterest.com
14) Zdroj: Pinterest.com
15) Zdroj: Pinterest.com
16) Zdroj: Pinterest.com
17) Zdroj: Pinterest.com
18) Zdroj: Pinterest.com
19) Zdroj: Pinterest.com
20) Zdroj: Pinterest.com
21) Zdroj: Pinterest.com
22) Zdroj: Pinterest.com
23) Zdroj: Pinterest.com
24) Zdroj: Pinterest.com
25) Zdroj: Pinterest.com
26) Zdroj: Pinterest.com
27) Zdroj: Pinterest.com
28) Zdroj: Pinterest.com

Pokud se Vám článek, jak využít obyčejnou skleněnou flašku na podzimní dekoraci líbí, nezapomeňte ho sdílet i svým přátelům, kteří si ho určitě také zamilují. Můžete také navštívit článek, kde naleznete inspirace na originální podzimní dekorace jejichž základem je dřevěný vozík či zahradní kolečko.

Nepřehlédněte:
Koupili si obyčejný kruh z proutí za pár korun: Inspirujte se těmito úžasnými nápady, na předražené věnce v obchodě se již nepodíváte!