Domů Domácnost Máte malé pokoje? Takto z nich vytěžíte maximum

Máte malé pokoje? Takto z nich vytěžíte maximum

ZDROJPinterest

Jak zařídit malou místnost, aby působila vzdušně a přehledně? To je to, co trápí mnoho lidí, a nezáleží na tom, zda žijí v bytě nebo v domě. Dnes vám přinášíme několik tipů a nápadů pro malé pokoje, jak kouzlit s prostorem.

Barva:

„Černá zeštíhluje“. To platí i pro malování stěn v domě nebo bytě. Pokud potřebujete prostor nafouknout, zvolte světlé barvy. Prostor bude působit vzdušně a čistě. Stejně tak by na nábytku měly převládat světlé odstíny. Chcete-li místnost oživit, zvolte odvážnější barvy doplňků. Například tyrkysové nebo žluté polštáře.

Zrcadla v místnosti

Zrcadlo je pravděpodobně nejtradičnějším řešením, jak opticky zvětšit malou místnost. Zrcadlo můžete umístit nad komodu nebo konferenční stolek. Vhodným řešením je šatní skříň se zrcadlem. Šatní skříň v malé místnosti by měla být s posuvnými dveřmi, čímž se ušetří další prostor.

Úložný prostor, kdekoli můžete

Zdá se vám nemožné umístit postel, skříň, stůl do malé místnosti a přitom vytvořit co nejvíce úložného prostoru? Zkuste se zamyslet, kam byste mohli umístit polici nebo zásuvku.

Další skvělé inspirace na recepty a tvoření do Vaší domácnosti naleznete na naší facebookové stránce Prima Inspirace.


40+ skvělých nápadů pro malé pokoje

Pokud Vás tyto inspirace na to, jak zařídit malé pokoje zaujaly, sdílejte je i svým přátelům! Inspirujte se také tipy na 100+ dokonalých nápadů na posuvné dveře!