Domů Dekorace Proměňte staré kuchyňské náčiní v krásné dekorace a užijte si přicházející jaro....

Proměňte staré kuchyňské náčiní v krásné dekorace a užijte si přicházející jaro. Jednoduché a levné!

ZDROJPinterest

Jaro se pomalu, ale jistě blíží. Připravte si krásné dekorace ze starého kuchyňského náčiní a připravte se na příchod dlouho očekávaného jara. Nechte se inspirovat!

Dnes jsme pro vás připravili krásné nápady, jak naložit se starým kuchyňským náčiním, které dosloužilo! Ale pouze k účelu, pro který byl vyroben. Místo toho, abyste je vyhodili, zvažte jejich opětovné použití! Upcyklujte! Trochu tvůrčí fantazie a drobné kutilské dovednosti se rozhodně dají dobře využít!

Staré hrnky, misky, talíře, džbány, pekáče, zapékací misky a mnoho dalších kuchyňských potřeb můžete použít k vytvoření některých z následujících dekorací. Pak se vydejte na procházku a cestou sbírejte dary přírody, jako jsou větvičky, chvojí, mech. Vysaďte do nich jarní cibuloviny nebo oblíbené jarní květiny. V poslední fázi tvorby stačí přidat drobné ozdoby.

Další skvělé inspirace pro tvoření do Vaší domácnosti naleznete na naší facebookové stránce Prima Inspirace.

Pokud se Vám tyto inspirace na jarní dekorace ze starého kuchyňského náčiní líbily, sdílejte článek i Vašim přátelům! Mohlo by se Vám líbit: Vytvořte si kuchyňský ostrůvek jen z několik dřevěných palet!