Domů Recepty Inspirace na zdravou snídani! Vyzkoušejte tyto celozrnné francouzské tousty s ovocem a...

Inspirace na zdravou snídani! Vyzkoušejte tyto celozrnné francouzské tousty s ovocem a medem

ZDROJPrima kuchařka

Dnešní recept na celozrnné francouzské tousty s ovocem a medem, jsme si vypůjčili v naší facebookové skupině Prima kuchařka od naší čtenářky Petry Veselé, tímto jí děkujeme. V této skupině se s námi můžete také podělit o váš oblíbený recept. Stačí přidat hezkou fotku i s ingrediencemi a postupem. My tento recept zařadíme do našeho receptového magazínu. Také se můžete s námi a dalšími čtenáři této skupiny podělit o to, co máte dnes k obědu nebo jaké pohoštění chystáte na narozeninovou oslavu.

Příprava této zdravé mňamky je velice snadná a časově nenáročná. Oslovil vás tento celozrnný francouzský chléb? Pojďme si jej společně přichystat!

Celozrnné francouzské tousty s ovocem a medem
Zdroj: Prima kuchařka

Pokud hledáte nějakou sladkou dobrotu, pak rozhodně vyzkoušejte tuto vynikající jablečnou buchtu, jako od babičky!


Výborný recept na celozrnné francouzské tousty:

Co budeme potřebovat:

  • vejce
  • mléko
  • med
  • skořici
  • celozrnný chléb
  • ovoce (podle chuti)

Jak postupovat:

1) Začneme tím, že si v míse smícháme vejce, mléko, med a také skořici. Vše důkladně promícháme. Do směsi poté namočíme celozrnný chléb z obou stran.

2) Nyní si připravíme nepřilnavou pánev, kterou si rozehřejeme a chleby na mírném plamenu opečeme z obou stran dozlatova.

Nepřehlédněte:
Vybíráme vysavač do domácnosti

3) Po vychladnutí ozdobíme čerstvým ovocem a polijeme medem. Můžeme však zvolit i jiné dochucovací ingredience, například nutellu či marmeládu.