Domů Recepty Snadná a rychlá večeře: Výborné kefírové placky plněné šunkou a sýrem

Snadná a rychlá večeře: Výborné kefírové placky plněné šunkou a sýrem

ZDROJpovar.ru

Pokud hledáte inspiraci na rychlou a snadnou večeři, pak je vaše hledání u konce! Dnes si společně přichystáme kefírové placky plněné šunkou a sýrem. Recept vás osloví především svou snadnou a rychlou přípravou, tyto placky jsou tak skvělým tipem na případnou teplou večeři či svačinu.

Velkou výhodou je, že si tyto kefírové placky můžete dochutit, tak jak vyhovuje právě vám. Například přidat více zeleninky či namísto šunky přidat slaninu.

Oslovil vás tento recept? Pojďme si tedy společně přichystat tyto výborné kefírové placky.

Pokud i vy máte svůj oblíbený recept a chcete se s námi o něj podělit, pak rozhodně navštivte naši facebookovou skupinu Prima kuchařka.

Kefírové placky plněné šunkou a sýrem
Zdroj: povar.ru

Co budeme potřebovat na kefírové placky:

  • kefír
  • sýr, šunka
  • hladká mouka
  • půl lžičky soli
  • půl lžičky cukru
  • 1/3 lžičky sody
  • bylinky
  • olej

Jak postupovat:

1) Začneme tím, že si prosejeme mouku, nakrájíme bylinky a najemno nakrájíme šunku. Dále si nastrouháme sýr nahrubo.

2) Nyní si do hluboké mísy nalijeme kefír, přidáme cukr, sůl a sodu. Promícháme a přidáme půl šálku mouky a také trochu sýra. Opět důkladně promícháme a vypracujeme si hezké hladké těsto. Podle potřeby přidáváme mouku.

3) Nyní si pomoučníme vál a těsto rozdělíme na 8 částí, které si rozválíme. Na vrch naneseme šunku se sýrem a přiklopíme druhou kefírovou plackou.

4) Smažíme dozlatova z obou stran. Po dokončení můžeme přizdobit nějakou zeleninkou. Máme hotovo!

Přejeme Vám dobrou chuť!

Vyzkoušeli jste tento skvělý recept? Podělte se s námi o výsledek. Vyfoťte Váš výtvor a zašlete nám ho na náš email primainspirace@email.cz. Děkujeme

Sdílejte tento recept na kefírové placky plněné šunkou a sýrem také s vašimi přáteli! Určitě si také pochutnají. Můžete také navštívit náš další článek, kde naleznete recept na kokosové pokušení.