Domů Recepty Recept na nepečený piškotový dort s tvarohem a trubičkami

Recept na nepečený piškotový dort s tvarohem a trubičkami

ZDROJprimainspirace.cz
Recept na nepečený piškotový dort s tvarohem.
Zdroj: Primainspirace.cz

Dnešní recept na nepečený piškotový dort s tvarohem, jsme si vypůjčili v naší facebookové skupině Prima kuchařka od naší čtenářky Libu Arny Kys, tímto jí děkujeme. V této skupině se s námi můžete také podělit o váš oblíbený recept. Stačí přidat hezkou fotku i s ingrediencemi a postupem. My tento recept zařadíme do našeho receptového magazínu. Také se můžete s námi a dalšími čtenáři této skupiny podělit o to, co máte dnes k obědu nebo jaké pohoštění chystáte na narozeninovou oslavu.

Nyní ale už zpět k dnešnímu receptu. Jedinou nevýhodou této mňamky je, že se jedná o nepečený dezert, tudíž je potřeba ho ponechat ideálně přes noc v lednici aby nám hezky ztuhnul. Oslovil vás tento recept? Pojďme si tedy společně přichystat tento nepečený piškotový dort s tvarohem!

Pokud i vy máte svůj oblíbený recept a chcete se s námi o něj podělit, pak rozhodně navštivte naši facebookovou skupinu Prima kuchařka.

Recept na nepečený piškotový dort s tvarohem.
Zdroj: Primainspirace.cz

Co budeme potřebovat:

  • 1 sáček piškotů
  • 2 tvarohy
  • 1 smetana ke šlehání
  • želatina
  • 1 sáček van. cukru
  • šťáva z jednoho citronu
  • jakékoliv ovoce

Jak postupovat:

1) Začneme tím, že si smícháme tvaroh, šlehačku, vanilkový cukr, šťávu z citronu a také želatinu. Důkladně promícháme a přidáme nakrájené ovoce. Opět promícháme.

Nepřehlédněte:
Recept na výborný krémový dezert - Snadná a rychlá příprava!

2) Připravíme si dortovou formu. Na dno naskládáme vrstvu piškotů, které pokapeme ovocnou šťávou. Na piškoty naneseme část tvarohové směsi. Následují opět piškoty a znovu vrstva tvarohu.

3) Dort si poté můžeme dozdobit čokoládou a trubičkami, stejně tak jak je tomu na obrázku.

4) Na úplný závěr náš dort umístíme ideálně na celou noc do lednice. Máme hotovo!

Sdílejte tento recept na nepečený piškotový dort s tvarohem také s vašimi přáteli! Určitě si také pochutnají. Můžete také navštívit náš další článek, kde naleznete recept na výborné domácí věnečky se žloutkovým krémem.