Domů DŮM Velký dům není nutností: 35+ inpirací na malé domky, ve kterých naleznete...

Velký dům není nutností: 35+ inpirací na malé domky, ve kterých naleznete vše, co potřebujete!

7263

Místo toho, abychom se zaměřovali na to, co nemáme, chopme se malého prostoru a využijme každý centimetr na maximum! V dnešním článku Vám ukážeme stavební projekty šikovných lidí, kteří se s touto výzvou „poprali“ statečně a úspěšně. Nedostatek metrů čtverečních je nezastavilo před splněním si svého snu a na své malé domky jsou nyní hrdí!

Ačkoli zvenčí vypadají malé domky (Tiny Houses) opravdu drobně, jakmile otevřete dveře, budete překvapeni z jejich designového uspořádání. I přes jejich velikost naleznete vevnitř vše, co k životu potřebujete díky optimalizovanému prostoru: obývací pokoj, kuchyň, koupelnu i ložnici.

Jedním ze základních klíčů, jak dosáhnout uspořádaného bydlení v malém domku se vším všudy, je chytré úložiště věcí. S tím nám mohou pomoci vestavěné skříně, které můžeme zakomponovat i do schodů. Ptáte se, kam vedou schody v takovém mini prostoru? No přeci do mezipatra, které může skvěle posloužit jako místo ke spánku.

Přesvedčte se na vlastní oči. Pro Vaši představivost uvádíme 35+ inspirací na malé domky, které Vás nadchnou svým interiérovým řešením!