Domů DŮM 40+ inspirací na útulné a minimalistické ložnice v bohémském stylu, které Vám...

40+ inspirací na útulné a minimalistické ložnice v bohémském stylu, které Vám dobijí energii!

1839

Vaše ložnice je tím nejlepším místem k sebevyjádření a existuje mnoho různých designů, ve kterých svou ložnici vyzdobit. Pro někoho by však mohlo být problematické najít styl, který nejlépe vyhovuje Vaší osobnosti. Už se ale nemusíte bát, neboť součástí naší připravované série o designech domovních interiérů budou i inspirace na různé styly pro ložnice!

V dnešním příspěvku bychom chtěli navázat na předchozí designový článek, který se týkal prosvětlených obývacích pokojů v minimalistické stylu. A právě tento styl by mohl být tím pravým i pro ložnice! Zvolte k výmalbě světlé barvy, aby místnost působila čistým a prostorným dojmem, a poté přidejte i dotek přírody prostřednictvím nábytku a dekoračních doplňků v zemitých barvách.

Vaše ložnice by měla být především místem, kde odpočíváte, dobíjíte a obnovujete energii. Je tedy důležité vytvořit útulný prostor, který podporuje klid, vyrovnanost a relaxaci. Dobrou zprávou je, že to vše vytváří bohémský elegantní dekor!

Bohémský styl obsahuje spoustu textur, míchání přírodních látek a prvků, hromady polštářů a měkkých dek. Může být jasný, útulný a vzdušný nebo tlumený, neutrální a dřevitý. Nezapomínejme však ani na zeleň. Zelené rostliny působí v ložnici velkou silou. Tato zelená aura Vám pomůže se uvolnit, což je pro tento pokoj více než žádané.

Pojďme se tedy podívat na hojnou várku inspirací, ze kterých můžete čerpat!

Neměli bychom zapomínat na jeden důležitý prvek, který je součástí dominantní postele. Pokud nemáte čelo postele, pak by se Vám mohly líbit tyto nápady na potelová čela, které dodají Vaší ložnici osobitý nádech.