Domů DŮM Konec nepořádku v dětském pojíčku: 40+ úžasných nápadů na skladování a organizaci...

Konec nepořádku v dětském pojíčku: 40+ úžasných nápadů na skladování a organizaci dětských hraček!

13434

Přiznejme si, že udržet pořádek v dětském pokojíčku a mít neustálou představu, kde se každá hračka nachází, může být nadlidský úkol! Abychom Vám pomohli usnadnit život, rozhodli jsme se pro Vás připravit článek, ve kterém jsme shromáždili spoustu úžasných nápadů, jak vyřešit nepořádek v dětském pokoji bez ohledu na jeho velikost, aby toto místo na spánek bylo uspořádané a úžasné!

Úložný prostor v dětském pokoji je určitě jedním ze žhavých témat každého nového domova. Jak to navrhnout, aby vše bylo funkční a kreativní, bývá jedním z nejnáročnějších úkolů při nákupu nábytku a zařizování interiérového designu. Ze svých zdrojů víme, že většině lidem vyhovují regálové skříně, které se mohou vyplnit stejně velkými boxy (viz obrázek), do kterých hračky můžete srovnat podle různých kategorií. Když jsou děti malé, je lepší položit tyto skříně na zem jejich delší stranou, aby byly hračky dětem lehce přístupné. A když už se jedná o velké školáky, můžeme skříně postavit kratší stranou na zem a zajistit si tak více místa pro psací stůl.

Jednou z dalších oblíbených organizačích vychytávek jsou závěsné koše. V případě malého prostoru bychom neměli zapomínat na skladovací místa nad zemí, která nezaberou ani kousek hrací plochy. Využít můžete jak stěny, tak dveře, na které závěsné koše můžete přidělat.

Věřte nám, že po vyzkoušení těchto geniálních nápadů na zorganizování veškerého dětského vybavení, budete spokojení nejen Vy, ale i Vaše děti 🙂

Pokud byste potřebovali i trochu inspirace na zorganizování své ložnice, pak se podívejte na tyto chytré skladování věcí, díky kterým udržíte ve Vaší ložnici pořádek a klid!