Domů Zdraví Za tyto letní triky, která se Vám v období horka mohou hodit, budete...

Za tyto letní triky, která se Vám v období horka mohou hodit, budete vděční!

Léto- období, na které mnoho lidí netrpělivě čeká několik měsíců. S létem znovu začíná život, zábava, dovolené a nezapomenutelné zážitky! Horké dny však sebou mohou přinést i pár nepříjemností. Abyste si letos užili léto naplno a cítili se skvěle, připravili jsme si pro Vás několik triků, které to jistě zaručí!

 1. Proti pocení používejte dětský pudr, který absorbuje vlhkost lépe než jakýkoli deodorant. Dětský pudr je vyroben z čistého kukuřičného škrobu a má vynikající absorpční vlastnosti. Navíc zabraňuje zápachu.
  Zdroj: Pinterest.com
 2. Kokosový olej aplikujte na vlasy před vstupem do bazénu a tato zázrační surovina zabrání tomu, aby vaše vlasy kvůli chloru byly hrubé a suché. Krom toho tato aplikace přidá vlasům příjemný lesk.
  Zdroj: Pinterest.com
 3. Gumičky na slunečních brýlích pomohou tomu, že Vám brýle zůstanou na jednom místě a nemusíte je neustále upravovat.
  Zdroj: Pinterest.com
 4. V létě každý člověk vyhledává ochlazení v podobě studených nápojů. A milovníci kávy si často přejí, aby se proměnila v obyčejnou ledovou vodu. Chcete-li si ulehčit přípravu s ledovou kávou, nalijte svou oblíbenou kávu do zásobníku na kostky na led, zamrazte je a použijte je místo běžného ledu.
  Zdroj: Pinterest.com
 5. Proti tzv. koláčům v podpaží jednoduše přiložte na dotyčné místo vložku, která místo vysuší.
  Zdroj: Pinterest.com
 6. Abyste se vyvarovali situaci, kdy na ulici kvůli pouhému zafoukání všichni kolemjdoucí uviděli vaše prádlo, využijte tento trik! Potřebujete jen pár mincí, které všijete do lemu sukně, čímž ji automaticky zatížíte a dál si můžete užívat nošení svých letních sukýnek.
  Zdroj: Pinterest.com
 7. Vystavování na přímém slunci bez použití opalovacích krémů může způsobit nepříjemné podráždění pokožky, její spálení a zarudnutí. Existuje řada přípravků, jak pokožku upokojit, ale nejlepším způsobem je zvolit přírodní cestu a nechat dužinu z aloe vera umístit do zásobníku na led. Následně stačí aplikovat chladící kostky přímo na postižená místa Vašeho těla!
  Zdroj: Pinterest.com
 8. V dnešním světě smartphonů je samozřejmostí, že je naším společníkem v každé situaci. Abyste svůj telefon v létě ochránili před vodou či pískem, využijte tento uzavíratelný plastový sáček! Díky tomu, že je jasný a tenký, budete stále moci telefon používat jako obvykle, aniž byste se báli nějaké katastrofy.
  Zdroj: Pinterest.com

Jaké letní triky máte Vy? Podělte se o ně v našich komentářích 🙂