Domů TIPY A TRIKY Netrapte se s výběrem vánočních dárků: Inspirace na ručně vyrobené dárky, které...

Netrapte se s výběrem vánočních dárků: Inspirace na ručně vyrobené dárky, které udělají pod stromečkem radost každému!

228

Prostřednicvím dnešního příspěvku bychom vám chtěli pomoci s vánočním šílenstvím spočívajícím ve výběru a nákupu dárků. Připravili jsme si pro vás několik nápadů na dárky, které můžete jednoduše vyrobit z pohodlí vašeho domova. 

Věříme, že dárek vyrobený od srdce má vyšší hodnotu než dárek, který koupíte v obchodě za desítky/stovky/tisíce korun. Navíc, pokud se pustíte do tvoření, vždy bude výsledek limitovaný a jedinečný kus, který nikdo jiný vlastnit nebude! Pojďme se tedy podívat na první várku inspirací, ze kterých můžete čerpat! 🙂

  1. Obrázek z dřevěného prkna, hřebíků a provázku. Tato krásná dekorace má řadu variant, kterých dosáhnete pouhým přesunutím hřebíků a vytvořením jiného vzorce! 

2. Domácí šumivé bomby do koupele jsou krásným dárkem pro každého, kdo si rád zarelaxuje v horké lázni. 

Postup na to, jak si tyto bomby doma vytvořit, naleznete zde:

Domácí šumivé bomby do koupele, které udělají pod stromečkem radost každému!

3. Nakládané hermelíny, feferonky nebo utopenci! Super dárek pro vášnivé gurmány!

4. Ručně vyráběná mýdla patří mezi mé oblíbence! Stačí zakoupit mýdlovou hmotu, roztavit ji, přidat esenciální olej, sušené květy a originální a praktický dárek je na světě!

5. Bačkůrkové balení pro ty, kteří mají rádi nohy v teple!

6. Krásné svíčky, které můžete též jednoduše vytvořit roztavením vosku!

7. Balení bonbónů, které udělá radost každému, kdo miluje sladké! Můžete namixovat různé druhy, barvy a pohrát si s krabičkou!

8. Posledním kosmetickým dárkem je koupelová sůl, které docílíte smícháním soli bohaté na minerály (př. z Mrtvého moře), bylinek a éterického oleje (+ barviva).

9. Domácí vaječný likér, který je na svátky ideálním drinkem na zahřátí.

10. DIY hrnky! Každý má svůj nejoblíbenější hrneček a můj je ručně vyrobený! Můžete vyzkoušet řadu technik: pomocí laku (viz obrázek) nebo např. malování s fixama na keramiku!

 

 


Zdroj: Pinterest.com