Domů ZAHRADA Rodina neměla peníze na stavbu nové chalupy: Koupili chátrající dům u lesa...

Rodina neměla peníze na stavbu nové chalupy: Koupili chátrající dům u lesa a dokázali nemožné a dnes žijí jako v pohádce!

Sdílejte

V dnešním článku Vám ukážeme mladou rodinu z Maďarska, která toužila na víkendy a volné dny uniknout z ruchu města někam do přírody a strávit, co nejvíce času s dcerou ve zdravém prostředí.

Jak to již bývá, rodina neměla dostatek financí a jediné, co si mohli dovolit byla stařičká chaloupka pod lesem, která byla již celá desetiletí neobydlená a velmi dlouhou dobu chátrala.

Mladá dvojice se rozhodla pustit do velmi náročného procesu přeměny a úpravy starého opuštěného baráku. Snažili se získat více obytného prostoru a tak nejdříve začali se střechou a s předělávkou prostoru v zadní části domu, který dříve sloužil jako maštal. Přestavba byla velmi náročná, ale podařilo se jim interiér rozšířit a celkově nyní mají k dispozici více než 40 metrů čtverečních. Přidali i jednoduchou terasu.

Pokud šlo o vybavení interiéru, představa byla od začátku jasná – snažili se co nejvíce zachovat původní ráz vybavení, zrekonstruovat starý nábytek a zachovat co nejvíce z původního vybavení, díky tomu ušetřili i dostatek financí.

Ve čtení článku pokračujte na další stránku