Učitelka neměla na vlastní byt, a tak si nechala na pozemek rodičů přivést kontejner: Uchvátí Vás, jak to vypadá uvnitř!

Sdílejte

Mladá Ellen, která zrovna dokončila vysokou školu, neměla dostatek peněz na vlastní bydlení. Jelikož neměla partnera ani rodinu nechtěla si hned po škole brát hypotéku, kterou by musela sama dlouho splácet. Proto přišla s jiným nápadem: na pozemek patřící rodičům Ellen si nechala dovézt přepravný kontejner a pustila se do budování svého domova. Musíme uznat, že Ellen odvedla skvělou práci při zařizování interiéru. Vše udělaa do posledního detailu. Málokoho by napadlo, že velký kus plechu může uvnitř skrývat útulný příbytek! Podívejte se sami!

Pokračujte na další stránku =>

2 KOMENTÁŘE

  1. To mne pobavilo. Největší prostor mají boty a příslušenství k alkoholu 🙂 Sklenice na víno hned po ruce u gauče společně se spešl ledničkou na lahve, ta velká je „až támhle za tím jak se u toho asi vaří bo co tam ty neučitelky obvykle delavaji“. A chlastat se dá i na střeše. příslušenství k pití dodám …p.s. Zábradlí je na obou stranách ,kdysme to s tím chlastem přehnali.Mate na ni mobila? 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.