Domů DEKORACE Bydlí v maličkatém domečku a přeci mají dostatek místa: Vychytávky do domácnosti...

Bydlí v maličkatém domečku a přeci mají dostatek místa: Vychytávky do domácnosti odkoukané od chytrých sousedů!

Sdílejte

Naši sousedé žijí v maličkém 3-pokojovým domečku (69 metrů čtverečných) se třemi dětmi a dvěma pejskama. Nikdy jsme nemohli pochopit, jak se do takového malého prostoru mohou všichni naskládat společně se vším nábytkem a věcma. Pak nám ale prozradili jejich vychytávky, které Vám v dnešním článku také odhalíme. Tímto způsobem bude ve Vaší domácnosti vše na svém místě a nepořádek už Vás trápit nebude. Navíc každý centimetr místnosti moudře využiejete! Nechte se sami inspirovat!

1) Zavěšené rifle a jiné věci ušetří drahocený prostor ve vašich zásuvkách. Navíc tak budete mít v oblečení větší přehled.

2) Jste-li milovnicí psaníček a máte problém s jejich skladováním, doporučujeme Vám použít obyčejný odkapávač na talíře, díky němuž budou malé kabelky přehledně srovnané!

3) Ručně vyrobený věšáček na klíče ze starého rámu a pár háčků Vám ušetří čas při každodenním hledáním svého svazku! Odteď pozdě nepříjdete.

4) Možná by Vás to nenapadlo, ale poličky nad dveřmi Vám zachrání život! Posaďte na ně hezké krabice a můžete v nich schovat cokoli. Netřeba utrácet za vestavěné skříně.

5) Poličky ukryté za zrcadlem jsou také velmi efektivním způsobem, jak neplýtvat centimetry v místnosti.

6) A nesmíme zapomenout na naše mazlíčky! V čas podávání oběda (večeře) stačí vysunout zásuvku, a když jsou misky prázdné opět zasunout.

Pokračujte na další stránku =>