Domů DEKORACE Šikovna žena naplnila lopuchové listy a vytvořila si ten nejkrásnější zahradní chodníček!...

Šikovna žena naplnila lopuchové listy a vytvořila si ten nejkrásnější zahradní chodníček! Nic originálnějšího jsme v životě neviděli.

Sdílejte

V dnešním článku Vám ukážeme fantastický nápad jedné šikovné ženy jménem Eugene.Eugene se rozhodla se svojim manželem vyrobit ten nejkrásnější zahradní chodníček široko daleko. Napadlo jí, že by mohla zkusit naplnit obyčejné lopuchové listy maltou. Inspirujete se i Vy?Manželé mají nádhernou zahradu, které na první pohled připomíná lesík, divoký jako sama příroda. Rozhodli se proto pro chodníček, který bude vypadat jako přírodní.

Chodník z listů

Na tento úžasný chodník nebudete potřebovat nic moc extra. Stačí Vám pár velký pěkných lopuchových listů, gázu nebo kovovou síťku, maltu. Jestli si chcete listy i nějak ozdobit, tak určitě doporučujeme akrylové barvy a gumové rukavice.
Důližeté je najít krásné a zdravé lopuchy, které zaručí nádherný tvar „kachliček“. Vybrané lopuchové listy důkladně a pěvně naplňte maltou a uhlaďte.

Na stále vlhkou maltu položte gázu, nebo kovovou síťku a přitlačte tak, aby v maltě držela.

Na gázu dejte ještě slabší vrstvu malty a opět dobře uhlaďte.

Kachličku opatrně otočte a odstraňte z ní vyčnívající zeleň. Ideálně až když je kachlička zaschnutá. Mohli by Vám v ní zůstat otisky.

A tohle je výsledek!

Paní Eugene si vyrobila obří lopuchy.


Aby byli trochu hezčí, po zaschunutí je ještě natřela průhledným lakem.
Další skvělé dekorace nalezete na druhé straně =>